SEO – optimalizace pro vyhledávače

V dnešní internetové konkurenci není jednoduché uspět. Ať už píšete blog, prodáváte zboží nebo se věnujete nějakému řemeslu, dohledatelnost na internetu je důležitým zdrojem zákazníků.

Jak být první na Googlu

Víme, jak vás dostat na první stránky google bez reklam
Umíme vás dostat na první stránky google bez reklam

85 % Čechů používá Google jako primární zdroj informací, ale jen pouhá desetina z nich si prohlédne více jak prvních pět odkazů, které se po zadání vyhledávacího dotazu zobrazí. A právě mezi ně vám můžeme pomoci se dostat.

SEO je jednoduše optimalizace webové stránky pro vyhledávače. Technická bezvadnost a špičkové články na vysoké obsahové úrovni jsou to, čemu vyhledávače přikládají největší váhu. Webů v češtině existují statisíce, ale jen málokterý pracuje na kvalitním SEO systematicky.

SEO má přitom dlouhodobé dopady na dohledatelnost vašeho webu a pokud se provádí správně, ovlivňuje pozici vaší stánky ve vyhledávačích ještě měsíce a roky.

S čím vám umíme pomoci

  • Analýza a opravy technických nedokonalostí webu
  • Výběr a systematické cílení sady klíčových slov
  • Vytváření a publikace kvalitního obsahu
  • Budování autoritativního webu – získávání backlinků
Loudavym krokem SEO
Naše blogy se dostávají na první místa vyhledávačů díky kvalitní SEO optimalizaci

Rychlost načítání webu

Vaše webová stránka by se měla vykreslit do několika sekund. Po naší optimalizaci se většinou dostaneme pod 1,5 sekundy a to i v případě, že se původní web načítal klidně půl minuty. Minimalizujeme načítáné kódy (HTML, CSS, PHP), zmenšujeme obrázky (často až o 90 % při zachování stejné kvality) a odstraňujeme nepoužívané části webu.

Optimalizace pro mobilní telefony

Na naše osobní weby přicházejí návštěvníci z mobilních zařízení ve více jak 50 % případů a u klientů tomu nebylo nikdy jinak. Optimalizujeme proto také mobilní verze webu, kde často měníme menu a odstraňujeme zbytečné prvky.

Co se nejčastěji opravuje?

Rychlost načítání webu (minimalizace HTML, CSS, PHP), meta popisky jednotlivých stránek a mediálních souborů, nedostatečná komprese obrázků

Kvalitní obsah je nejdůležitější předpoklad úspěšného webu

Optimalizace pro mobilní zařízení je klíčová
Optimalizace pro mobilní zařízení je klíčová

Pro klienty připravujeme dlouhodobé publikační plány založené na vybraných klíčových slovech. Pomocí kvalitních článků připravených specificky pro jednotlivá klíčová slova přivádíme na váš web návštěvníky, u kterých lze předpokládat zájem o vaše služby a texty.

Budování autoritativního webu

Pokud se pozicujete jako experti na úzké téma, má smysl budovat tzv. autoritativní doménu, která sbírá větší část návštěvnosti lidí, kteří vaše téma vyhledávají. Tomu pomáháme budováním backlinků (odkazů z jiných relevantních webů) a dalšími technikami.